قاشق ضد لرزش ، راه حلی برای لرزش دست!

بیش از 200 میلیون نفر در سراسر دنیا به علت های مختلفی از لرزش دست رنج می برند. اگر شما هم یکی از این افراد باشید احتمالا مشکلات زیادی را در انجام کارهای روزمره خود مثل غذاخوردن، نوشتن، اصلاح صورت و … تجربه کرده اید.

اکثر افرادی که به سبب بیماری دچار لرزش دست هستند از درمانهای دارویی استفاده میکنند، اما تاثیر این داروها بین افراد مختلف متفاوت است و بسیاری از بیماران با وجود استفاده از درمانهای متداول، همچنان در انجام کارهای روزمره خود دچار مشکل می شوند. از طرف دیگر عوارض داروها باعث میشود استفاده از این راه حل چندان خوشایند نباشد و به همین دلیل دسته ای از این افراد همواره به دنبال راه حل جایگزین بهتری برای تسهیل انجام امور روزمره خود هستند.

تیم فن آسا با هدف کمک به این عزیزان برای داشتن زندگی بهتر و شادتر، آغاز به طراحی و ساخت محصولات هوشمند توانبخشی نموده تا انجام امور روزمره را برای این افراد ساده و دلپذیر نماید. استارتاپ فن آسا در اولین گام یک قاشق ضد لرزش طراحی کرده است که باعث می شود لرزش دست فرد به سر قاشق منتقل نشود و شخص بتواند علیرغم لرزش دست خود بدون اینکه غذا از قاشق بیرون بریزد به راحتی غذا بخورد!

هم چنین ویژگی های دیگری در این محصول دیده شده است که برای اولین بار در دنیا در حال پیاده سازی و اجرا است. نمونه آزمایشگاهی این محصول در حال حاضر با موفقیت تست شده است و تیم فن آسا در حال طراحی نمونه صنعتی محصول برای ورود به بازار است. این محصول در آینده نزدیک برای فروش عمومی عرضه می شود.

 

اگر در مورد تیم ما یا محصول قاشق فن آسا (قاشق پارکینسون یا قاشق ضد لرزش) به اطلاعات بیشتری نیاز دارید به بخش ارتباط با ما مراجعه کنید.