کسب مقام اول رویداد سیلک رود استارتاپ در مشهد

سیلک رود استارتاپ اولین رویداد دورهمی بهترین استارتاپ های ایرانی با هدف شناساندن اکوسیستم استارتاپی ایران به جوامع بین المللی است که در آن برترین استارتاپ ها، سرمایه گذارها، شتاب دهنده ها و رسانه های استارتاپی گرد هم می آیند.
در دومین دوره این رویداد که در مهرماه سال 97 برگزار میشود استارتاپ های سراسر کشور برای شرکت در این رویداد فراخوانده شدند که در این دوره نزدیک به 300 استارتاپ برای شرکت در این رویداد ثبت نام کردند و از این بین 55 تیم برگزیده برای ارائه در 5 شهر مختلف کشور انتخاب شدند. تیم برگزاری و هیئت داوران متشکل از کارآفرینان و مشاورین سرمایه گذاری مجرب ایرانی و اروپایی در یک سفر 10 روزه به بررسی و داوری تیم های مختلف میپردازند و تیم برتر هر شهر به رویداد نهایی در جزیره کیش راه پیدا میکند. در مرحله نهایی این رویداد که در اسفند ماه سال جاری برگزار خواهد شد تیم های فینالیست در برابر سرمایه گذاران و داوران بین المللی ارائه خواهند داشت و سپس پنل ها و نشست های مختلف سرمایه گذاری یک به یک برگزار خواهد شد.

سیلک رود

در این دوره از رویداد تیم فن آسا موفق شد در مرحله اول رویداد در مشهد مقام اول را کسب نماید و در بین 10 شرکت نوپای برتر کشور قرار گیرد. این شرکت در اسفندماه سال جاری در رویداد کشوری که در جزیره کیش که با حضور جمعی از برترین شرکت ها و سرمایه گذاران کشور برگزار خواهد شرکت خواهد کرد.

سیلک رود